Nabízím ručně vyrobená dřevěná pera z různých dřevin. Každé vyrobené pero je originál. Nenajdete v nabídce dvě stejná pera. I když budou vyrobena ze stejného kusu dřeva, nikdy nebudou stejná. Kresba dřeva je vždy jiná a vždy originální. Takže pokud se vám nějaké pero líbí, neváhejte a kupte si ho, než ho koupí někdo jiný. Žádné druhé stejné už nebude.

Jsem profesionální hasič a ve svém volném čase dělám něco, co mě velmi baví a uspokojuje. Proto nemám potřebu vyrábět hromadu per, soustředím se na kvalitu, nikoli na kvantitu. Mým cílem je vyrobit pero, které nebude všední, bude precizně zpracované. Pero, na které budu pyšný, že jsem ho vyrobil, a to pak s hrdostí nabídnu k prodeji. Takové pero určitě potěší každého, kdo si ho pořídí, a to nejen na duši. Toto pero pak bude nejen krásným dárkem, ale i jedinečním, originálním a praktickým pomocníkem. Věřím, že potom i nový majetel bude na své pero pyšný a bude mu dlouho a dobře sloužit.

Každé pero po vysoustružení do požadovaného tvaru se kterým budu spokojen a následném dokonalém vybroušení nejprve napustím lněným olejem a následně dvakrát nalakuji šelakovou politurou. Po úplném zaschnutí laku pero skompletuji a po kontrole funkčnosti ho pro vás připravím do dárkové krabičky.

Ke každému peru vám dodám certifikát, kterým vám garantuji, že pero, které si kupujete se narodilo v mé dílně pod mými rukami a že se jedná o ručně vyrobený originál a žádné jiné stejné nikde nenajdete.

Máte-li nějaký dotaz nebo přání neváhejte mě kontaktovat, budu se snažit udělat vše pro vaši spokojenost.

Pera-Tom

Tomáš Kvapil

+420 775 417 704

tom@pera-tom.cz

Každé pero vám zašlu v dárkové papírové krabičce. Pokud si ovšem nevyberete jinou krabičku z mé nabídky.